יצירת כרטיס ביקור

זו ההזדמנות שלך ליצור כרטיס ביקור בעל מראה מקצועי כדי לעזור ללקוחות שלך לזכור אותך. למד כיצד עיצבתי כרטיסי ביקור במדריך שלב אחר שלב זה, וכיצד לעצב כרטיסי ביקור עבור מעצבים שרוצים מראה רענן ומודרני למותג שלהם. זה המקרה אם כבר יש לך עיצוב משלך או שאתה רוצה ליצור כרטיס ביקור שמשתמש בו.

דבר ראשון

נראה כיצד ליצור כרטיס ביקור משלך באמצעות טבלאות, אך ראשית תצטרך לבחור צבע ורקע. תהנה לשחק עם המרווח בין כרטיסי ביקור כדי לפתח עיצובים יצירתיים. כל שעליכם לעשות הוא לבחור את עיצוב כרטיס הביקור הרצוי מעמוד העיצוב, לשמור אותו, ללחוץ על העתק, לבחור את הגודל הרצוי, להזין את כל המידע שתרצו להציג על המפה ולבסוף ליצור מסמך PDF של עכשיו אתה כרטיס הביקור שלך מוכן להדפסה, פשוט בחר את הגודל שלך ובצע כמה שינויים לפני ההורדה וההדפסה.

אם אין לך ניסיון ביצירת כרטיס ביקור

כדאי לוודא שיש לכם עיצוב מתוחכם של כרטיס ביקור המבוסס על צרכי כרטיס הביקור הייחודיים שלכם. ניתן גם לבחור בין גדלים שונים של כרטיסי ביקור, אך הדרך הטובה ביותר היא להשתמש בפונט קטן שיעזור לכם להבין את הגודל והצבע והרקע של המידע בגב הכרטיס. .אם אתה רוצה להתאים אישית את כל הצבעים בכרטיס הביקור שלך, אין לך ברירה, אז עדיף לבחור צבע בסיס כמו שחור, לבן, אדום, כחול, צהוב, ירוק, כתום או אפילו ירוק. גם אם יש לך רעיון לשים את כל המידע שלך על כרטיס הביקור, אתה יכול לנסות לאזן אותו עם כמה צבעים בסיסיים בגב כרטיס הביקור.

מספר גורמים נכנסים לתמונה בעת קביעת הגופן הטוב ביותר עבור כרטיסי ביקור

כלול גודל גופן, צבע ורקע וסוג ההדפסה שאתה מוסיף. לדוגמה, אם אתה נותן ללקוח עיצוב אתרים שלך כרטיס ביקור, זה ייראה כך: ישנם הרבה גופנים שונים בשוק שניתן להשתמש בהם בכרטיסי ביקור

אם אתה יותר מסוג יצירתי

אתה יכול ליצור כרטיס ביקור מאפס באמצעות תבנית ריקה. אם כבר עיצבתם כרטיס ביקור, כדאי לבחור תבנית התואמת את הפריסה שלכם מבלי להשתמש בתבנית. אתה יכול לשקול גדלים וצורות ייחודיים המבדילים אותם מאריזות, כגון לוגו ייחודי או ערכת צבעים.

באמצעות תבניות כרטיסי הביקור המגיעות עם וורד או מעבדי התמלילים של אפל, תוכלו ליצור ולהדפיס כרטיסי ביקור בעלות נמוכה עם הלוגו החדש שלכם

 

אם אתה לא מעצב מקצועי

תבנית כרטיס ביקור מומלצת על מנת להבטיח לכרטיס הביקור שלך מראה מאוזן ומקצועי. אתה יכול גם להעלות עיצובים משלך ולהוסיף תמונות כדי לוודא שכרטיס הביקור שלך נראה ייחודי ובולט כמו חברה גדולה. השתמש באתר כדי ליצור כרטיסי ביקור מותאמים אישית המייצגים את העסק הייחודי שלך על ידי בחירת תבנית הרלוונטית לעסק שלך. אם אתה משתמש בשירות עיצוב כרטיסי הביקור שלנו, תוכל לעבוד עם מעצב גרפי מקצועי כדי ליצור את כרטיס הביקור האולטימטיבי.

עכשיו

לאחר שתדעו להכין כרטיסי ביקור משלכם, הגיע הזמן להחליט היכן ואיך להדפיס אותם. כשאתה מתחיל לעצב, יש לנו תבניות רבות של כרטיסי ביקור לבחירה, מה שהופך את כל התהליך לפשוט. שקול כיצד תבניות כרטיסי הביקור שלנו משתמשות בצורות בגדלים ובצורות שונות כדי להפוך את כרטיס הביקור שלך למקצועי ואמנותי בקלות. צור כרטיס ביקור משלך עם שירותי המעצבים הגרפיים המקצועיים שלנו ותבניות הניתנות להדפסה בחינם.

אם אתה אוהב את זה ויש לך כלים לעשות את זה

ישנן תבניות רבות של כרטיסי ביקור מקוונים בחינם שתוכל להשתמש בהן כדי ליצור כרטיס ביקור פיזי משלך. האתר ידריך אותך בתהליך יצירת כרטיס הביקור באתר האינטרנט שלו תוך דקות. לכל תעשייה יש תבנית יפה שיכולה לשמש כבסיס ליצירת כרטיסי ביקור. בנוסף לכרטיסים המעוצבים, הוא מגיע גם עם תבניות תוכנה אחרות בהן תוכלו להשתמש במיוחד לשימוש בכרטיסי ביקור

 

Shape
עדין יש שאלות?

צרו קשר איתנו דרך הטופס ומיד נחזור אליכם

מיקום

המעפיל 1215, דימונה

תתקשר

050-2909876
051-5502627

דילוג לתוכן